ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΥ" Αναζήτηση Τηλέφωνα Χάρτης Ημερολόγιο Μαθητική Ζωή Κατευθύνσεις Σπουδών Κατάλογοι Βιβλιοθήκη Επικοινωνία Πληροφορική Νέα Εκδρομές Αρχική Σελίδα Ε.Λ. Σκύδρας

 

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΕΞΑΜΗΝΟ
1. ΑΖΑ                     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     ΧΡΗΣΤΟΣ   557 ΘΕΡΜ.  ΚΑΛΛ.  &   ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ TEI ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ A
2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ             ΕΛΠΙΔΑ        ΙΩΑΝΝΗΣ   114 IΣTOPIAΣ  KAI  APXAIOΛOΓIAΣ   ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
3. ΑΛΑΓΙΑΛΟΓΛΟΥ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ      ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟ 223 HΛEKΤΡΟΛΟΓΩN  MHXΑΝΙKΩN & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)  
4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ              ΦΩΤΕΙΝΗ       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 724 ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ  TEI ΚΑΒΑΛΑΣ B
5. ΓΑΤΣΟΥ                  ΓΕΩΡΓΙΑ       ΣΤΑΥΡΟΣ   334 ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜ/ΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)  
6. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ              ΣΟΦΙΑ         ΝΙΚΟΛΑΟΣ  107 ΠOIMANTIKHΣ  & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ  ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
7. ΓΟΓΟΔΩΝΗΣ               ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ   451 ΠΟΛ.  ΕΡΓΩΝ    ΥΠΟΔΟΜΗΣ  TEI ΛΑΡΙΣΑΣ B
8. ΓΡΟΠΑΛΗΣ                ΑΝΤΩΝΙΟΣ      ΣΤΑΥΡΟΣ   734 ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ TEI ΔΥΤ.ΜΑΚ.(ΓΡΕΒΕΝΑ) A
9. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ           ΣΑΒΒΑΣ        ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 724 ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ  TEI ΚΑΒΑΛΑΣ A
10. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ             ΦΩΤΙΟΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 726 ΕΜΠΟΡ. ΚΑΙ ΠΟΙΟΤ. ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟIΟΝΤΩΝ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.(ΦΛΩΡΙΝΑ) A
11. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ             ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 510 ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ  TEI ΣΕΡΡΩΝ B
12. ΔΗΜΠΑΡΗΣ                ΠΑΥΛΟΣ        ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ 471 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  TEI ΚΑΒΑΛΑΣ A
13. ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ             ΑΝΝΑ          ΧΡΗΣΤΟΣ   186 ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ  ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
14. ΗΛΙΑΔΟΥ                 ΧΑΡΟΥΛΑ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ  186 ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ  ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
15. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ               ΙΩΑΝΝΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ  274 ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)  
16. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ               ΑΝΕΣΤΗΣ       ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 172 ΨΥΧΟΛOΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
17. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ               ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 565 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  TEI ΛΑΡΙΣΑΣ B
18. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ              ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ  178 ΠΑΙΔ/ΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ  ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)  
19. ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΝΗ            ΠΕΤΡΟΥΛΑ      ΧΡΗΣΤΟΣ   724 ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ  TEI ΚΑΒΑΛΑΣ A
20. ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ               ΣΤΥΛΙΑΝΗ      ΣΤΑΥΡΟΣ   106 ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ  ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
21. ΚΙΑΟΣ                   ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 360 ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ,ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)  
22. ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ              ΝΙΚΟΛΕΤΑ      ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 537 ΦΥΤΙΚΗΣ      ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI  ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) B
23. ΚΡΑΣΑΚΗΣ                ΝΙΚΟΛΑΟΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ  870 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
24. ΚΩΣΤΕΛΙΔΟΥ              ΧΡΙΣΤΙΝΑ      ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 186 ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ  ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
25. ΛΑΓΓΟΥΡΑ                ΑΝΤΙΓΟΝΗ      ΠΑΣΧΑΛΗΣ  112 IΣTOPIAΣ &  APXAIOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
26. ΛΑΖΙΔΟΥ                 ΝΙΚΟΛΕΤΑ      ΚΩΝ/ΝΟΣ   112 IΣTOPIAΣ &  APXAIOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
27. ΛΑΜΠΡΟΥ                 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  531 ΦΥΤΙΚΗΣ      ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ B
28. ΛΕΚΑΚΗ                  ΟΥΡΑΝΙΑ       ΙΩΑΝΝΗΣ   119 NOMIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
29. ΜΑΤΗ                    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     ΤΡΥΦΩΝ    651 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI  ΛΑΡΙΣΑΣ A
30. ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ              ΕΙΡΗΝΗ        ΚΥΡΙΑΚΟΣ  510 ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ  TEI ΣΕΡΡΩΝ B
31. ΜΕΡΟΚΗΣ                 ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
32. ΜΕΣΕΛΙΔΗΣ               ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ  114 IΣTOPIAΣ  KAI  APXAIOΛOΓIAΣ   ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
33. ΜΗΛΩΣΗ                  ΝΙΝΑ          ΧΡΗΣΤΟΣ   605 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ B
34. ΜΟΚΑΣ                   ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 542 ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) A
35. ΜΠΑΛΟΥΚΤΣΗΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ  103 ΘEOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
36. ΜΠΑΤΖΑΚΑ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ  151 ΨYXOΛOΓIAΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)  
37. ΜΠΑΤΣΙΟΣ                ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΧΡΗΣΤΟΣ   217 HΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩN  MHXΑΝΙKΩN KAI MHXΑΝΙKΩN YΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ  
38. ΞΕΝΙΔΗΣ                 ΦΩΤΙΟΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ  592 ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ  TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) A
39. ΞΥΔΙΑΝΟΣ                ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ  644 ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) A
40. ΠΑΛΑΝΗ                  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 265 XHMEIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
41. ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ              ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ  493 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ  TEI ΚΑΒΑΛΑΣ B
42. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ  ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
43. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ      ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 103 ΘEOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
44. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ            ΔΗΜΗΤΡΑ       ΣΑΒΒΑΣ    726 ΕΜΠΟΡ. ΚΑΙ ΠΟΙΟΤ. ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟIΟΝΤΩΝ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.(ΦΛΩΡΙΝΑ) A
45. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ            ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ     ΣΕΡΑΦΕΙΜ  121 NOMIKHΣ  ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
46. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ            ΜΑΡΙΑ         ΜΙΧΑΗΛ    334 ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜ/ΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)  
47. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ             ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 259 ΦYΣIKHΣ   ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
48. ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ             ΑΝΤΩΝΙΑ       ΤΡΥΦΩΝΑΣ  224 ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)  
49. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ             ΜΑΡΙΑ         ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 654 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI  ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) A
50. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ               ΜΑΡΙΑ         ΑΜΑΝΑΤΙΟΣ 122 ΦIΛ/ΦIAΣ ΠAIΔ/ΓIKHΣ & ΨYXOΛOΓIAΣ   ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
51. ΠΑΣΙΑΝΗ                 ΜΑΡΙΑ         ΟΔΥΣΣΕΥΣ  186 ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ  ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
52. ΠΑΣΧΩΝΗ                 ΣΟΦΙΑ         ΘΕΟΔΩΡΟΣ  554 ΘΕΡΜ.  ΚΑΛΛ. &  ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ  TEI  ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ B
53. ΠΑΥΛΙΔΟΥ                ΜΑΡΘΑ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 593 ΣΥΝΕΤΑΙΡ. ΟΡΓΑΝ. & ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΕΩΝ  TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) B
54. ΠΕΝΣΟΣ                  ΧΡΗΣΤΟΣ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ  343 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
55. ΠΕΤΡΙΔΗΣ                ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ   550 ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ TEI  ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΡΑΜΑ) A
56. ΠΕΤΡΙΔΗΣ                ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ     ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 709 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ  TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ) B
57. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ           ΕΛΕΝΗ         ΙΩΑΝΝΗΣ   537 ΦΥΤΙΚΗΣ      ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI  ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) A
58. ΣΑΡΡΙΔΟΥ                ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ  532 ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ  TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ) B
59. ΣΕΜΕΡΤΣΙΔΟΥ             ΜΑΡΙΑ         ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 140 ΠAIΔAΓΩΓIKO  ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
60. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ   555 ΙΧΘΥΟΚΟΜΕΙΑΣ - ΑΛΙΕΙΑΣ TEI  ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ B
61. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ               ΣΤΕΛΛΑ        ΣΤΑΥΡΟΣ   103 ΘEOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
62. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ            ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 725 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) B
63. ΣΤΕΡΓΙΟΥ                ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΧΡΗΣΤΟΣ   817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ  ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
64. ΤΖΑΒΕΛΑΣ                ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 137 ΓEPMΑΝΙΚΗΣ  ΓΛΩΣΣAΣ  KAI  ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
65. ΤΖΩΤΖΗ                  ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 721 ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) B
66. ΤΟΠΚΑΣ                  ΝΙΚΟΛΑΟΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ  102 ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ  ΠΑΤΡΑΣ  
67. ΤΡΑΙΑΝΟΥ                ΙΩΑΝΝΑ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ  348 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ  ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)  
68. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ         ΒΑΣΙΛΙΚΗ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ  311 OIKONOMIKΩN  EΠIΣTHMΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
69. ΤΣΑΜΠΟΥΡΗΣ              ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 475 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  TEI ΣΕΡΡΩΝ A
70. ΤΣΕΛΕΠΗ                 ΓΕΩΡΓΙΑ       ΙΩΑΝΝΗΣ   475 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  TEI ΣΕΡΡΩΝ A
71. ΤΣΙΜΑ                   ΒΑΣΙΛΙΚΗ      ΧΡΗΣΤΟΣ   111 ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
72. ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ             ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 329 ΣTATIΣTIKHΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ  
73. ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΟΥ             ΔΗΜΗΤΡΑ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ  176 ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒ & ΑΝΑΤΟΛ ΣΠΟΥΔΩΝ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)  
74. ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΘΕΟΦΙΛΟΣ  537 ΦΥΤΙΚΗΣ      ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI  ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) A
75. ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΟΥ             ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 694 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ TEI  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ A
76. ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ              ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 575 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  TEI ΣΕΡΡΩΝ A
77. ΦΟΔΟΥΛΗΣ                ΙΩΑΝΝΗΣ       ΠΑΥΛΟΣ    801 ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΟΠΛΑ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
78. ΦΟΥΚΙΔΟΥ                ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ     ΣΤΑΥΡΟΣ   120 ΦIΛ/ΦIAΣ-ΠAIΔ/KHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
79. ΧΑΡΙΣΗ                  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ     ΙΩΑΝΝΗΣ   246 ΕΦΑΡ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜ. & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ  
80. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ   103 ΘEOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
81. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ           ΗΣΑΙΑ         ΙΩΑΝΝΗΣ   103 ΘEOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
82. ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΔΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ  870 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
83. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ  ΣΑΒΒΑΣ    548 ΙΧΘΥΟΚΟΜΙΑΣ - ΑΛΙΕΙΑΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) B
84. ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΟΥ             ΜΑΡΙΑ         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 164 ΠAIΔ/KO ΔHMOT. EKΠ/ΣHΣ   ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)  

 

 

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΕΞΑΜΗΝΟ
1. ΑΝΔΡΕΟΥ                 ΘΕΟΔΩΡΟΣ      ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 134 ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
2. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ        ΕΙΡΗΝΗ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ  639 ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ TEI  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ A
3. ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ             ΘΕΟΔΩΡΟΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ  334 ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜ/ΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)  
4. ΚΑΝΣΙΖΟΓΛΟΥ             ΜΑΡΙΟΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ  101 ΘEOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ  
5. ΜΙΜΗΣ                   ΑΡΓΥΡΗΣ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 531 ΦΥΤΙΚΗΣ      ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ A
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ            ΜΑΡΙΑ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ  571 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) A
7. ΠΑΣΧΩΝΗ                 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 651 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI  ΛΑΡΙΣΑΣ B
8. ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΔΗΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ  121 NOMIKHΣ  ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  

 

ΜαθητέςΚαθηγητέςΔιευθυντής

Μαθητική Ζωή Κατευθύνσεις Σπουδών Κατάλογοι Βιβλιοθήκη Επικοινωνία Πληροφορική Νέα Εκδρομές Αρχική Σελίδα Ε.Λ. Σκύδρας

Δεν μπορείτε να βρείτε αυτό το οποίο αναζητάτε;   | Σχόλια ή Υποδείξεις  |  Αίτηση Σύνδεσης  |  Πόροι Δικτύου  |  Δήλωση Εμπιστευτικότητας

Γενική Ταχυδρομική Διεύθυνση:  Γενικό Λύκειο Σκύδρας "Γεώργιος Δήμου", Γυμνασιάρχου Γεωργίου Δήμου 11, Σκύδρα, Τ.Κ. 58500
Τηλέφωνο:  238 108 9690      Facsimile:  238 108 3006      E-mail:  mail@lyk-skydr.pel.sch.gr      URL:  http://lykeioskydras.cjb.net


Πνευματικά Δικαιώματα © 1997-2007, Γενικό Λύκειο Σκύδρας "Γεώργιος Δήμου"                                        Προτεινόμενη Ανάλυση :  1024 x 768

Επιτελική Ομάδα Ανάπτυξης Σχολικής Ιστοσελίδας
Υπεύθυνος Ανάπτυξης Έργου (P.I.) :  Αντώνιος Θ. Ρεΐζης